fbpx

Rezerwuj - u nas taniej! +48 75 76 77 239

Hotel Villa Wernera w Social Media:

Hotel Villa Wernera w Szklarskiej Porębie


Hotel Villa Wernera mieści się przy ulicy Armii Krajowej 9 w Szklarskiej Porębie

Hotel w Szklarskiej Porębie Villa Wernera jest dostosowany do osób niepełnosprawnych, posiadamy płaskie podjazdy, na jednym poziomie pokój wraz z łazienką przystosowaną do wózków.

W lobby hotelu znajduje się recepcja, z poziomu której widać schody na piętra, zejście do spa oraz szeroko i wysoko rozkładający się bar kawiarniany z miejscami sprzyjającymi odpoczynkowi rano przy aromatycznej, świeżo mielonej kawie, a wieczorem smakiem dobrego wina. Na najniższym poziomie znajduje się SPA, w którym mieścimy saunę fińską oraz parową wraz z 8 osobowym jacuzzi z hydromasażem i koloroterapią oraz basenem z hydromasażami. Na końcu korytarza mieści się mała sala konferencyjna, która podczas wizyty gości niebiznesowych zamienia się w salon pingpongowy. Na tym samym piętrze znajduje się stół do gry w piłkarzy ki oraz salka fitness.

Dysponujemy również dużą salą konferencyjną na ok. 70 osób, wyposażoną w sprzęt audiowizualny. Na pierwszym piętrze zobaczymy miejsce kominkowe podkreślające kameralność tego miejsca oraz pokoje. Drugie piętro prezentuje szereg pokoi.

Każdy nasz pokój wyposażony jest w odbiorniki TV, łazienkę, lodówkę oraz zestaw kosmetyków.

Niektóre pokoje dysponują balkonem. Z lobby hotelu można udać się prosto do restauracji, gdzie nasz szef kuchni serwuje wyjątkowe potrawy, wyszukane dla chcących spróbować czegoś nowego i domowe dla tradycyjnych podniebień.

Naszym ulubionym miejscem w restauracji jest „ogród zimowy”, którego nazwa jest myląca, bo widok przez duże okna zachwyca o każdej porze roku i dnia. W zimie, dech w piersiach zapiera odkrywające się pasmo górskie. Proszę sobie wyobrazić widok prószącego śniegu z górami w tle, a do tego popijając pyszną kawę.

Lokalizacja hotelu jest wyjątkowa, a powoduje to położenie z daleka od szumu samochodów i gwaru miasta, na co szczególnie zwracają uwagę goście chcący relaksować się w ciszy i kameralnym nastroju. Do miasta dzieli nas jedyne 15 minut pieszo.

Kilka dodatkowych informacji/udogodnień:

  • dostępna sieć WiFi w całym budynku hotelu
  • bezpłatny parking na terenie hotelu pod nadzorem kamer
  • ski room
  • miejsce przeznaczone do zabaw dla dzieci
  • oferujemy usługi prasowania i pralnicze
  • sejf

*Wszelkich dodatkowych informacji chętnie udzielimy Państwu drogą mailową oraz telefoniczną.

Hotel Villa Wernera dzisiaj